768ad38e-4c8e-472c-a887-1eb9b59f2a5c

DO 15.10. ČISTÍME BAZÉNY ZA VÁS

Milí priatelia, s radosťou vám oznamujeme, že každý bazén objednaný od 12.9. 2017 až do 15.10. 2017 vyčistíme za vás. Pri každej novej objednávke sa len stačí rozhodnúť, či bazén bude s vantage zdarma alebo bez. A ak objednáte bazén bez vantage, pribalíme vám k nemu perfektný automatický vysávač CYCLONX RC4401. Postaráme sa o všetky vaše bazény! Pre viac informácií sme vám radi k dispozícii.

protismykove-bazenove-dlazby-top

VWD, s.r.o.

Vážený zákazníci, od 2.5.2017 pre Vás pripravujeme otvorenie novej prevádzky na adrese: Zlievarenská ulica 8130 (vedľa "Kúpeľne Ptáček") 917 02 Trnava Pondelok - Piatok: 8.00 - 17.00 (Odporúčame dohodnúť si konzultáciu vopred telefonicky) Kontaktné informácie ostávajú nezmenené: Miroslav Segeš: +421 903 976 152, miroslav.seges@vwd.sk Ing. Ľuboš Deák: +421 903 574 543, lubos.deak@vwd.sk Tešíme sa na Vašu návštevu v nových a väčších priestoroch.

viking-wellness-design-ocenenie-compass-emma-drobná

MARKETINGOVÝ GURU, SIEŇ SLÁVY COMPASS, 2. NAJLEPŠÍ PREDAJCA COMPASS ZA 2016

Spoločnosť VWD, s.r.o. bola za svoju mimoriadne úspešnú činnosť ocenená cenou Marketingový guru 2016, 2. najlepší predajca Compass 2016 a bola zaradená do Siene slávy Compass. Tieto prestížne ocenenia, nám odovzdala populárna speváčka Emma Drobná. VWD, s.r.o. ďakuje Compass Ceramic Pools s. r. o., Emme Drobnej a samozrejme všetkým svojim zákazníkom za prejavenú dôveru.

wellness-a-fitness-2017

Ideme na Wellness a fitness 2017

VWD, s.r.o. vás pozýva na výstavu Wellness a fitness, ktorá sa bude konať od 26. do 29. Januára 2017, kde pripravujeme predstavenie nových modelov a dizajnov víriviek a tiež najnovších zariadení na úpravu vody v bazéne. Pracovníci VWD, s.r.o. Vám radi predstavia náš široký sortiment sáun, bazénov, víriviek a bazénových dlažieb od viacerých výrobcov. Týmto chceme srdečne pozvať priaznivcov oddychu, wellness a zdravého životného štýlu, aby prišli do stánku VWD, s.r.o. a využili možnosť konzultácie s našimi pracovníkmi, napríklad aj o komplexnej realizácií vašej novej wellness zóny.

protismykove-bazenove-dlazby-top

VWD, s.r.o., showroom Trnava, Zlievarenská

Ak chcete mať doma súkromný raj na zemi, nestačí len úžasný bazén. Povrchová úprava okolia je tiež dôležitá. Bazénová dlažba, jej dizajn, tvar, veľkosť a farba dotvorí dojem z domáceho kúpania. Nesmiete zabúdať aj na odolnosť a bezpečnosť bazénovej dlažby. Bezpečnosť je daná predovšetkým protišmykovou povrchovou úpravou pretože protišmykový povrch zabraňuje pošmyknutiam a pádom pri bazéne. Dlažby z ponuky VWD, s.r.o. pochádzajú od popredných svetových výrobcov, ako Rosagres, Pierra, Margres, Ezarri a mnoho iných. Protišmykové bazénové dlažby a mozaiky od VWD, s.r.o. sú vďaka mrazuvzdornosti a odolnosti vhodné do exteriéru aj interiéru, na domáce aj komerčné použitie. Elegantný a nešmykľavý povrch umožňuje ich použitie na terase, pri bazéne alebo pri vírivke. Navštívite showroom VWD, s.r.o. na Zlievarenskej ulici v Trnave a nechajte si predstaviť celú našu ponuku.

protismykove-bazenove-dlazby-top

Protišmykové(antislip) bazénové dlažby

Pri tvorení dokonalej terasy, bazénu či vírivky je dôležité navrhnúť aj dokonalé okolie, predovšetkým dlažbu. VWD, s.r.o. preto ponúka skutočne široké portfólio tých najkvalitnejších protišmykových dlažieb na terasu a k bazénu od množstva renomovaných svetových výrobcov. Ponuka obsahuje protišmykové(antislip) bazénové dlažby a lemy nespočtu rozmerov, tvarov, farieb a odtieňov. Z našej ponuky si určite vyberie aj ten najnáročnejší klient. VWD, s.r.o. otvorila na Zlievarenskej ulici v Trnave showroom, kde Vám predstaví a ponúkne kompletné portfólio protišmykovej dlažby či lemovky k bazénu a na terasu. Profesionálne vyškolený zamestnanci Vám tiež radi poradia, pretože výber kvalitnej dlažby nie je vhodné podceniť. Treba si totiž uvedomiť, že kvalitná protišmyková dlažba nie je len krásna ale aj bezpečná.

zacina-jarna-sezona-top

Začína jarná sezóna

Bazén, nie je iba letná záležitosť. Starostlivosť oň totiž začína už na jar. Práve na jar je najlepšie začať s akýmikoľvek stavebnými úpravami pre Váš bazén, aby ste kúpaciu sezónu, mohli zahájiť hneď s prvými horúcimi dňami. Viking Wellnes Design ponúka neuveriteľne širokú škálu protišmykových bazénových dlažieb a stavebných úprav okolia bazénu, aby ste si prvé letné dni už mohli vychutnať vo Vašom bazéne. Tak neváhajte a kontaktujte Viking Wellnes Design.